Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Motorola Milestone w Orange Odpowiedz na: Motorola Milestone w Orange Odpowiedz na: Odpowiedz na: Motorola Milestone w Orange

Pablo_0
Członek
Liczba postów: 77

Wersja 2.1 ale możesz sobie wgrać nieoficjalny 2.2 Froyo więc nie ma z tym problemu jedyny problem to to iz Orange trochę za późno się obudził z dodaniem tego telefonu do swojej oferty