Jesteś tutaj:----Reply To: Loteria Pusty SMS reklamowym blefem
Reply To: Loteria Pusty SMS reklamowym blefem2018-01-22T06:13:33+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Loteria Pusty SMS reklamowym blefem Reply To: Loteria Pusty SMS reklamowym blefem

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140032

Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza.
Po drugie pani wściekła – cena SMS jest podana w regulaminie. To, że nie podali ile kosztuje w wiadomości sms nic nie znaczy ponieważ cena jest w regulaminie a pani jako uczestnik ma obowiązek się z nim zapoznać. Jeśli się pani niezapoznała pani strata. Zawsze w regulaminie jest punkt, który mówi, że Organizator nie odpowiada za zgłoszenia od osób, które niezapoznały się z regulaminem.
Jestem zbulwersowany, że nie czytacie regulaminów w którym sa podane ceny a potem wielkie pretensje o opłatach za sms. Przecież do jasnej ciasnej cena jest podana w regulaminie i nie jest utajniona a że pani bierze udział nie czytając regulaminu to pani strata. Powinna się pani z nim zapoznać.

Pani samotna matka – nikt pani nie zmuszał do wysyłania. To, że wydała pani wszystkie pieniądze na sms znaczy, że jest pani nieodpowiedzialną osobą ponieważ odpowiedzialna osoba nie wydaje wszystkich pieniędzy na konkursy. To pani wina.
Wysyłają, wysyłają z własnej woli a potem pretensje – KTO WYSYŁAŁ?????? organizatorzy – nie!!!!!!!! kto wysyłał – WY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatem ewentualne pretensje to do siebie

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile