Jesteś tutaj:----Reply To: Test Samsung Omnia Lite
Reply To: Test Samsung Omnia Lite2018-01-28T18:01:45+01:00

Start Forum Sprzęt Samsung Test Samsung Omnia Lite Reply To: Test Samsung Omnia Lite

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140020

Uwagi/uzupełnienia do tekstu:
1. Przy korzystaniu z wifi warto wyłączyć usypianie telefonu – zrywa transmisję (ważne, gdy jest akurat coś zasysane;-))
2. Denerwujące jest wyszukiwanie polskich znaków i symboli na systemowym touchpadzie; owszem, można zmienić go na zwykłą klawiaturkę, ale jest ona mikroskopijna i zasadniczo przeznaczona dla krótkowidzów lub posiadaczy dobrej lupy.
3. Testowałem kilka wersji AutoMapy – działają szybko i bez zacięć.
4. Opisywane w artykule mapy google’a wymagają transmisji sporej ilości danych… Zauważyłem problem z podawaniem bieżącej pozycji: nie zawsze (nawet przy idealnych warunkach: bezchmurne niebo i otwarty teren) podawana jest właściwa, zwykle podaje umiejscowienie najbliższego btsu.
5. Jeżeli komuś zależy na szybkości działania aplikacji, to nie warto wkładać karty 32GB (testowane karty Kingstona i SanDiska) – WM wyraźnie (nawet bardzo:-/) zwalniają. W wypadku kart do 16 GB wszystko jest ok.
6. Gdy ktoś uprze się, żeby korzystać z OL wyłącznie jako telefonu, to przy umiarkowanym czasie rozmów rzeczywiście można zapomnieć gdzie położyło się ładowarkę. Przy czasie rozmów 2,5-3,0 godziny i codziennym kilkuminutowym korzystaniu z wapu telefon można ładować co dwa tygodnie (akumulator 2000 mAh).