Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
9 października 2009 o 17:09
Liczba postów: 139047
[quote="zypolek":frljzppo]Może nie największych, ale najmocniej promowanych w mediach. Gdzie tam im do udziału na poziomie Ery, Orange czy Plusa. Teraz organizują jakąś promocję z internetem, ale wątpię, aby na to akurat polecieli klienci.[/quote:frljzppo]
Ale Play ma bardzo słaby jakościowo i ilościowo Internet, więc nawet promocje tu nie pomogą.