Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Którą sieć wybrać? › Odpowiedz na: Którą sieć wybrać?
Gość
25 lutego 2009 o 13:34
Liczba postów: 139047
To taki bardzo duży bonus. Pod względem starterów Tak-Tak zdecydowanie dominuje na rynku. Podejrzewam, że wkrótce otrzymamy jakieś nowe bonusy w ofercie. Era zaskakuje ostatnio swoich użytkowników w każdym tygodniu.