Start › Forum › Sprzęt › Motorola › Motorokr e8 › Odpowiedz na: Motorokr e8
Gość
9 kwietnia 2009 o 10:24
Liczba postów: 139047
[quote="sideromancy":6iqqrmqu]Klawisze wyglądają następująco: na każdym z nich jest mała wypukłość, na którą trzeba naciskać. Na początku nie mogłam się do tego przyzwyczaić.[/quote:6iqqrmqu]
Heh, mój znajomy niedawno kupował taki telefon w salonie orange (swoją drogą trochę się pospieszył z decyzją, bo jakby zamawiał przez net, toby mu wyszło taniej). No i na początku też miał problem z tymi wypukłymi klawiszami. No ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, tak samo ja miałem jak kupiłem sobie dotykowca, a teraz jest ok.