Gość
18 lutego 2009 o 09:17
Liczba postów: 139047
bruno no jakbym się nie spotkała z takim przypadkiem to też bym nie uwierzyła. Jak szukałam pracy znalazłam ciekawą ofertę, zadzwoniłam, pogadałam, babka na poziomie się wydawała, ale mówi do mnie, że mam przesłać jej cv na maila i podała mi właśnie bardzo podobny adres… zrezygnowałam z takiej szefowej …