Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139092

No pewnie, domyślam się, że wydają na połączenia do RM fortunę, więc dla dobra Ojca Dyrektora i ze względu na szczytny cel skuszą się też pewnie na drogie telefony.