Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139016

Era jest najsilniejszą i najlepiej rozpoznawalną marką. Jeśli chodzi o rebranding- klamka jeszcze nie zapadła. I z tego co czytałem- możliwe że zamiany nie będzie, albo przesunie się w czasie. Pożyjemy, zobaczymy. Ciężko mi sobie wyobrazić TT Tmobile