Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Era modyfikuje swoje logo Odpowiedz na: Era modyfikuje swoje logo

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138950

Rebrandingu nie będzie w tym roku. Zmiana logo po 14 latach nie dziwi. Popatrzcie jak Fiat zmieniał logo na przestrzeni lat. A nowe logo to dobra okazja do nowych ofert, zatem news w sumie pozytywny