Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Era modyfikuje swoje logo › Odpowiedz na: Era modyfikuje swoje logo
Gość
9 kwietnia 2010 o 10:43
Liczba postów: 138950
Rebrandingu nie będzie w tym roku. Zmiana logo po 14 latach nie dziwi. Popatrzcie jak Fiat zmieniał logo na przestrzeni lat. A nowe logo to dobra okazja do nowych ofert, zatem news w sumie pozytywny