Gość
9 kwietnia 2010 o 07:33
Liczba postów: 138955
X – szczególnie trzeba tu wziąć pod uwagę, że konkurencja trochę przysnęła, a w przypadku windows phone zapadła w śpiączkę. Tak czy siak Iphone to wciąż sprzęt nie dla mnie, ale każdemu znajomemu z ambicjami na smartphone’a polecam właśnie ten telefon. Ja sam mam zamiar się w tym miesiącu przesiąść z samsunga Omni na Motorole Milestone. Zobaczymy jak mi pójdzie po kilku latach użytkowanai windows mobile przesiadka na androida.