Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Klaus Hartmann -wojna cenowa może trwać › Odpowiedz na: Klaus Hartmann -wojna cenowa może trwać
Gość
25 marca 2010 o 18:28
Liczba postów: 138929
Ale telefony mniej dotowane są w każdej sieci, a te droższe z wyższej półki zawsze były i będą droższe. Co do nadajników i zasięgu ja tam nie narzekam, mam zawsze zasięg lepszy gorszy ale zawsze:)