Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce › Odpowiedz na: Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce
Gość
21 marca 2010 o 11:15
Liczba postów: 139004
Podobne osiagi (3g/wi-fi,10,1cala) ma acer one a jest i
ladniejszy i za ta cene mozna juz kupic 3 takie lapki w wersji
podstawowej lub 2 w wersji wypasionej z 3 komorowa
wydajniejsza bateria i wiekszym twardzielem.