Start Forum Operatorzy Internet mobilny Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce Odpowiedz na: Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139004

Podobne osiagi (3g/wi-fi,10,1cala) ma acer one a jest i

ladniejszy i za ta cene mozna juz kupic 3 takie lapki w wersji

podstawowej lub 2 w wersji wypasionej z 3 komorowa

wydajniejsza bateria i wiekszym twardzielem.