Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid Odpowiedz na: Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138957

36i6 – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – kończą się okazyjne połączenia do wszystkich za 0,29 zł, kończą się połączenia w ramach sieci za 0,09 zł i kończą się połączenia do P4 za 0,60 zł.

Simplus – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – duże zmiany w taryfie Twój Profil na niekorzyść klientów.

Podsumowując: posiadacze pre-paidów zapłacą więcej. Czyżby operator odbijał sobie straty poniesione w walce z P4 kosztem swoich klientów?