Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid › Odpowiedz na: Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid
Gość
12 marca 2010 o 17:23
Liczba postów: 138957
36i6 – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – kończą się okazyjne połączenia do wszystkich za 0,29 zł, kończą się połączenia w ramach sieci za 0,09 zł i kończą się połączenia do P4 za 0,60 zł.
Simplus – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – duże zmiany w taryfie Twój Profil na niekorzyść klientów.
Podsumowując: posiadacze pre-paidów zapłacą więcej. Czyżby operator odbijał sobie straty poniesione w walce z P4 kosztem swoich klientów?