Start › Forum › Rynek › Rozliczenia i płatności › Strategia regulacyjna Prezesa UKE w marcu › Odpowiedz na: Strategia regulacyjna Prezesa UKE w marcu
Gość
22 lutego 2010 o 10:13
Liczba postów: 139029
znowu przesuwają termin? Pewnie z P4 się dogadują, ciekawe, że tylko ich spytali o zdanie w sprawie regulacji, inni operatorzy są jakoś mniej istotni dla UKE