Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Promocja Taniej w sieci Era › Odpowiedz na: Promocja Taniej w sieci Era
Gość
13 stycznia 2010 o 17:29
Liczba postów: 138931
Ja też Erę sobie chwalę. Ile ma się minut można także sprawdzić przez internet i to od razu. Do tego dzisiejsze ich oferty z pakietem obowiązującym przez cały okres umowy są naprawdę bardzo dobre. Ta oferta i owszem ciekawa. 2mc za 1zł potem 20zł i można wyłączyć ją sobie. A 100minut to jednak jest spoooro.