Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Rzecznik P4 o sprzedaży Play › Odpowiedz na: Rzecznik P4 o sprzedaży Play
Gość
6 stycznia 2010 o 20:56
Liczba postów: 139047
teleks —> mylisz się, wnosi i to bardzo dużo. Era jako pierwsza oferuje numer stacjonarny w komórce. Jako pierwsza zaoferowała telefon stacjonarny. Do tego w lepszym abonamencie niż samo TP. A Play robi jedynie ciągłe zamieszanie i oprócz ceny nie oferuje kompletnie nic więcej.