Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Rzecznik P4 o sprzedaży Play › Odpowiedz na: Rzecznik P4 o sprzedaży Play
Gość
6 stycznia 2010 o 16:32
Liczba postów: 139041
Pan Gruszka jak na rzecznika jest strasznie emocjonalną osobą. W gruncie rzeczy jest taki jak jego firma – zajmuje się pierdołami a nie poważnymi rzeczami.