Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Philips D908 z Windows Mobile 6.5 › Odpowiedz na: Philips D908 z Windows Mobile 6.5
Gość
29 grudnia 2009 o 10:13
Liczba postów: 139014
Tradycyjnie telefon nie będzie dostępny w Polsce… 🙁