Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › PTC wydała najwięcej na mikołajowe reklamy › Odpowiedz na: PTC wydała najwięcej na mikołajowe reklamy
Gość
23 grudnia 2009 o 19:09
Liczba postów: 139060
Może PTC wydała najwięcej na reklamy, ale też dała najlepsze oferty świąteczne. Promo w abonamentach- nawey 2X więcej. I w prepaidach, w Tak Taku dali najpierw bonus 100 minut do sieci i na stacjonarne, a potem jeszcze podwójne doładowanie. Era naprawdę postarała się w te święta.