Start › Forum › Sprzęt › Sieci komputerowe › DSL-2740B Router (nie tylko) ADSL › Odpowiedz na: DSL-2740B Router (nie tylko) ADSL
Gość
4 grudnia 2009 o 11:43
Liczba postów: 138959
a czy ktoś kompetentny może mi powiedzieć czy można taki router wykorzystać w biznes pakiecie TP? żeby po za łączeniem komputerów stacjonarnych zrobić wewnętrzną sieć bezprzewodową?