Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 5-dniowy Szał Cenowy w One Play PRO i MIXtura PRO › Odpowiedz na: 5-dniowy Szał Cenowy w One Play PRO i MIXtura PRO
Gość
27 listopada 2009 o 09:50
Liczba postów: 139047
To teraz trzeba się tłumaczyć czy jest się za czy przeciw playowi?
Koniec świata.
Do czego ci fanatycy playa doprowadzili – teraz można być tylko zachwyconym użykownikiem albo osobą opłaconą przez "innych operatorów" bo przecież trzeźworozsądkowa krytyka oferty nie może istnieć.