Start › Forum › Inne › Bezpieczeństwo › Robak na iPhone kradnie hasła do banków online › Odpowiedz na: Robak na iPhone kradnie hasła do banków online
Gość
25 listopada 2009 o 12:04
Liczba postów: 138970
Nie no… Sorry, ale trzeba być *D*E*B*L*E*M*, żeby nie zmienić domyślanego hasła przy instalacji SSH! Tym bardziej, że jeżeli ktoś potrzebuje SSH, to raczej wie już na tyle, aby domyślić się, że hasła się zmienia. :X Czyli robak atakuje tylko nierozgarniętych (chciałem użyć mocniejszego wyrażenia, ale pewnie nie można)… Nie ma się czego bać. 🙂