Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Choinkowe propozycje sieci Era › Odpowiedz na: Choinkowe propozycje sieci Era
Gość
15 listopada 2009 o 09:36
Liczba postów: 138970
Też prawda, zawsze znajdą się Ci którzy najbardziej będą narzekać, a oferta i tak jest bardzo dobra i dostać dwa razy wszystkiego więcej za podstawową stawkę to bardzo dobra oferta.