Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi 50proc. więcej za zasilenie w Orange Odpowiedz na: 50proc. więcej za zasilenie w Orange

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138929

No właśnie w TT oferta ważna była 2mc a nie dwa dni. W dodatku tak jak napisał Mikel 300% a nie 50%. Widać jeszcze długo wody w Wiśle upłynie zanim Orange zmieni swoją politykę.