Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 50proc. więcej za zasilenie w Orange › Odpowiedz na: 50proc. więcej za zasilenie w Orange
Gość
24 października 2009 o 08:44
Liczba postów: 138929
No właśnie w TT oferta ważna była 2mc a nie dwa dni. W dodatku tak jak napisał Mikel 300% a nie 50%. Widać jeszcze długo wody w Wiśle upłynie zanim Orange zmieni swoją politykę.