Start › Forum › Rozrywka › TV i muzyka › Siła Muzyki Jesień 2009 Radia ZET do kupienia SMS-em › Odpowiedz na: Siła Muzyki Jesień 2009 Radia ZET do kupienia SMS-em
Gość
21 października 2009 o 08:04
Liczba postów: 139084
ja juz zamawiałam przez tą firmę i jestem bardzo zadowolona, dostawa odbywa sie w ekspresowym tempie a proces rejestracji jest szybki, do zamowienia dostałam również katalog z ciekawymi produktami. mysle ze moga stac sie bardzo poważną konkurencją dla allegro czy empiku, tym bardziej ze koszt dostawy jest nieporównywalnie niski