Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play nie przestrzega własnego Regulaminu usług? (aktualizacja) › Odpowiedz na: Play nie przestrzega własnego Regulaminu usług? (aktualizacja)
Gość
16 października 2009 o 16:04
Liczba postów: 138970
Unikać umów w Play-u jak ognia,
ale michciano w Playu sprzedać modem bez Sima(taki
warunek postawiłem przed zakupem)
PS. Tylko frajer bierze modem lub te
lefon z SIM-em.