Jesteś tutaj:----Reply To: Hama Nano DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej
Reply To: Hama Nano DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej2018-01-29T04:57:14+01:00

Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Hama Nano DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej Reply To: Hama Nano DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140036

do bla – przyznaję nie jestem szczególnym specjalistą w tej dziedzinie, niemniej pozwolę sobie zwrócić uwagę, że nie koniecznie "DVB-T równa się MPEG4". DVB to standard nośnikowy (T oznacza telewizyjne nadawanie naziemne, S nadawanie satelitarne itd.) zaś MPEG 2 lub 4 to rodzaj kodowania. Oczywiście można znaleźć urządzenia, które będą hybrydowe i łączyły obydwa rodzaje kodowania MPEG 2 i 4, ale są dostępne (całe szczęście u nas to już rzadkość) również urządzenia, które są odbiornikami DVB-T i mają jedynie zaimplementowane kodowanie MPEG2. Patrz sprzęt produkowany na rynek choćby niemiecki gdzie DVB-T ma kodowanie MPEG2.

Chciałem znaleźć na stronie Hama (firma niemiecka) jakieś szczegółowe parametry, co pomogłoby nam wyjaśnić sprawę w inny sposób, ale niestety nie udało mi się. 🙁

Pozdrawiam

Cash

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile