Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Samsung Avila z cyfrową ramką w mixPlus › Odpowiedz na: Samsung Avila z cyfrową ramką w mixPlus
Gość
6 października 2009 o 16:56
Liczba postów: 138931
Ramka to taki wg mnie mało użyteczny gadżet. W porównaniu do aparatu czy dvd jak w Erze. Zresztą teraz jak brałem abo przez net w Erze to dawali za free modem z zestawem startowym blueconnect (25zł).