Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Urodziny w Plusie, tańsze telefony i specjalne bonusy › Odpowiedz na: Urodziny w Plusie, tańsze telefony i specjalne bonusy
Gość
26 września 2009 o 15:28
Liczba postów: 139027
Ja tam z niecierpliwością czekam na urodziny sieci Rydzyka :p