Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Urodziny w Plusie, tańsze telefony i specjalne bonusy › Odpowiedz na: Urodziny w Plusie, tańsze telefony i specjalne bonusy
Gość
26 września 2009 o 07:42
Liczba postów: 139054
Dobrze, że Plus z okazji urodzin pamieta o wiernych klientach. Nowi mają zawsze promocje, a Ci co przedłużają najcześciej wolą przejść do konkurencji, bo najcześciej zapomina się o nich, jak widac Plus tym razem jest na Plus.