Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Rozbiorą maszt telefonii komórkowej Play? Odpowiedz na: Rozbiorą maszt telefonii komórkowej Play?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139024

W takim razie ja mam propozycję nie do odrzucenia oraz moim zdaniem naprawdę godną rozpatrzenia. Niech wszystkie firmy telekomunikacyjne dostaną nakaz rozebrania swoich stancji nadawczych i wróćmy do ery telefonów stacjonarnych, może i będziemy lekko zacofanym, ale za to zdrowszym narodem.