Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › W Polsce nie ma już miejsca dla 5 i 6 operatora MNO › Odpowiedz na: W Polsce nie ma już miejsca dla 5 i 6 operatora MNO
Gość
9 września 2009 o 13:38
Liczba postów: 138928
Ludzie z TP sa NIEREFORMOWALNI.Dla nich nigdy nie bylo miejsca na innych graczy niz oni sami.Gdyby tak bylo dalej bysmy zyli w epoce SDI w abonamencie 160PLN/m-c bez zadnych alternatyw.Na szczescie istnieje wolny rynek i pojawilo sie mnostwo ciekawych ofert.Uwazam,ze podobnie jest z rynkiem GSM.