Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe W Polsce nie ma już miejsca dla 5 i 6 operatora MNO Odpowiedz na: W Polsce nie ma już miejsca dla 5 i 6 operatora MNO

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138928

Ludzie z TP sa NIEREFORMOWALNI.Dla nich nigdy nie bylo miejsca na innych graczy niz oni sami.Gdyby tak bylo dalej bysmy zyli w epoce SDI w abonamencie 160PLN/m-c bez zadnych alternatyw.Na szczescie istnieje wolny rynek i pojawilo sie mnostwo ciekawych ofert.Uwazam,ze podobnie jest z rynkiem GSM.