Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play surowo karze klientów › Odpowiedz na: Play surowo karze klientów
Gość
20 sierpnia 2009 o 22:23
Liczba postów: 138928
Ale ja naprawdę popieram surowe kary. Wpiszemy do kodeksu drogowego karę śmierci. Każdy kto ma prawko musi znać kodeks drogowy. I jak się przekroczy o 100km/h, to przyjdzie egzekutor (lub jak kto woli kat) i …