Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Era odzyska miliony złotych › Odpowiedz na: Era odzyska miliony złotych
Gość
14 sierpnia 2009 o 18:30
Liczba postów: 138931
Hehehehe się kłócą, wiadomo że nie można być wszędzie najtańszy. Co jak co naprawdę oferta Heyah jest rewelacyjna. Za co w Orange są beznadziejne oferty, robione na jedną łapę wszystkie prawie że takie same. I bezsensowne podawanie ilości minut w abonamencie, ciągle rozdzielane na Play i W3. U innych tego nie ma. Zresztą widać politykę Orange w ich wynikach.