Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › P4 jest blisko poziomu 3 mln klientów › Odpowiedz na: P4 jest blisko poziomu 3 mln klientów
Gość
5 sierpnia 2009 o 11:06
Liczba postów: 139017
na podstawie tych informacji mozna powiedziec jedno:kontraktowców mają 1mln z małym haczykiem,realnie aktywnych prepaidowców może mają do 1,5 mln.reszta to pol/pol na karte..a ponad 300do 500tys tys to startery z kwietnia i grudnia 2007(onet) oraz 2(drugie)simy do aktywacji,zanim docelowy sim zostanie odpalony-prawie aktywne simy