Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Śmierć Jacksona powodem problemów z Internetem › Odpowiedz na: Śmierć Jacksona powodem problemów z Internetem
Gość
26 czerwca 2009 o 23:30
Liczba postów: 139016
Nie mozemy sobie poradzic z tym. Czy autor news’a ma pojecie o serwerach? Serwer to nie stacjonarka, ze ma chodzić na pusto. Tam moc obliczeniowa musi wykorzystywana. Nie mozna sobie pozwolic na nadwyzki mocy obliczeniowej. Za duzo to kosztuje. Więc jesli ruch/obciazenie itp itd wzrasta znacznie niz szczytowe to tak byc musi.