Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Znowu okradli T-Mobile? › Odpowiedz na: Znowu okradli T-Mobile?
Gość
9 czerwca 2009 o 18:51
Liczba postów: 138950
bardzo wazny news..oczywiscie dyskredytują osoby ktore mają te dane,ale jednak mi pozostaje niesmak z Bondarykiem u nas w Erze pare lat temu i wogóle z ochroną danych w DT.wierze w zapewnienia szefów dt/tmobile ze jest ok jak naszemu premierowi gdy twierdzi ze zyje sie lepiej