Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Znowu okradli T-Mobile? Odpowiedz na: Znowu okradli T-Mobile?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138950

bardzo wazny news..oczywiscie dyskredytują osoby ktore mają te dane,ale jednak mi pozostaje niesmak z Bondarykiem u nas w Erze pare lat temu i wogóle z ochroną danych w DT.wierze w zapewnienia szefów dt/tmobile ze jest ok jak naszemu premierowi gdy twierdzi ze zyje sie lepiej