Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi PLAY na siłę chce utrzymać abonentów? (reklamacje) Odpowiedz na: PLAY na siłę chce utrzymać abonentów? (reklamacje)

sebi997
Uczestnik
Liczba postów: 1273

witam zgadnijcie co dzisiaj dostalem od Play ? przeprosiny ? nie ! dodatkowy bonus ? nie ! Dostalem Fakture !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!