Anonymous
Guest
Liczba postów: 135820

~Kolec Po raz kolejny udowadniasz , że jesteś ciemniakiem . Nie zauważasz , ze wyliczenia ~tl111 są piramidalnym bzdurzeniem, nie zauważasz prawdziwych faktów , a sam liczyc nie potrafisz .

Oto wykazałem – na podstawie podanych danych i założeniu "średniego statystycznego rozkładu ruchu w sieciach", oraz danych o ilości abonentów – , że ilośc połączeń DO Playa i Z Playa jest podobna . Widać jak na dłoni , że to dzwoniący do Playa ok 50mln potencjalnych użytkowników telefonii jednak przymusowo "dotuje" tą sieć .

Ty ciemniaku uwierzyłeś w wymyślone przez twojego cesarza -"pakiety". Zatem manipulacja obliczona na bezrozumność sfanatyzowanych wyznawców jedynie słusznej sieci udała się i jeszcze tacy ciemniacy jak TY -dziękują . Jednak masz poważne problemy intelektualne (-: