Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Leszek Hajkowski prezesem Telefonii Dialog › Odpowiedz na: Leszek Hajkowski prezesem Telefonii Dialog
Gość
26 maja 2009 o 22:55
Liczba postów: 139084
Myślę o odprawie dla gościa, bo przecież daje się wyczuć, że ta firma PADNIE. "Załóżcie mi kablówkę" – napisałem kiedyś do nich. Odpowiedzieli, że w moim mieście ich nie ma :)))). Za rok, to już niech nigdzie nie zakładają, bo nie będzie takiej potrzeby. Naziemna telewizja cyfrowa to załatwi. Niemniej prezes owe 2 000 000 może wziąć za to że go zwolnią.