Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Nie złamał żadnego prawa › Odpowiedz na: Nie złamał żadnego prawa
Gość
26 maja 2009 o 14:25
Liczba postów: 138935
ta znam tą sprawe, zabrali mu sprzęt bo używał niezidentyfikowanego systemu z konsola gdzie wpisywał tajemnicze polecenia 😀 a chłopak sie chyba ubuntu bawił