Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) › Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)
Gość
16 października 2009 o 21:47
Liczba postów: 138928
Bo po włączeniu muzyki żeby zobaczyć jaki jest głośny a późniejszym wyłączeniu na ekranie została odtwarzać i nie mogę go zminimalizować tudzież usunąć:( pomóżcie, czekam……