Start Forum Sprzęt Samsung Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230) Odpowiedz na: Nowy dotykowy Samsung Avila (GT-S5230)

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138942

jak mam przenieść logo operatora na boczny pasek? nie potrafię tego zrobić 🙁 tego nie da się po prostu przesunąć palcem tak jak widget…help!!!