Start › Forum › Sprzęt › Apple › Koszt chińskiego iPhone › Odpowiedz na: Koszt chińskiego iPhone
Gość
28 kwietnia 2009 o 19:21
Liczba postów: 139024
Autor tego newsa nie zna się na rzeczy. Zapomniał, ze chiński iPhone jest mocno zuborzony funkcjonalnie (nie ma 3G, a jedynie EDGE). Stąd ta różnica kosztów między np. HTC G1, który jest telefonem 3G. Nie ma więc sensu slepe porównywanie kosztów produkcji bez oglądania parametrów, choć oczywiście producentom warto patrzeć na ręce.