Jesteś tutaj:----Reply To: Nowy starter 50 za 5 w ofercie Tak Tak. 10 razy więcej za 5 zł.
Reply To: Nowy starter 50 za 5 w ofercie Tak Tak. 10 razy więcej za 5 zł.2018-01-29T20:18:44+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Nowy starter 50 za 5 w ofercie Tak Tak. 10 razy więcej za 5 zł. Reply To: Nowy starter 50 za 5 w ofercie Tak Tak. 10 razy więcej za 5 zł.

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140020

Masz rację, że zbieranie minut jest lepsze w Erze, ale tam tylko na Erę i stacjonarne. W Play Fresh jest zbieranie za pełne 2 minuty i czego nikt nie napisał, jak masz uruchomione "100 minut do Play i na stacjonarne" oraz "Zbieranie minut" pierwsze (niestety) schodzą minuty ze "Zbierania". I może się okazać, że nie zyskaliśmy 0,29PLN za minutkę tylko 5 groszy. Jest to inaczej niż w poprzednim prepaidzie Play. Ot taki kancik playowski, który mi osobiście nie przeszkadza, chociaż jest jednak nieładny. Ja nawet tego nie uruchomiłem jeszcze, bo nie widzę potrzeby. Poza tym używam Fresza, żebym miał taniej oraz z przekory w stosunku do W3. Dodatkowo go testuję czy rzeczywiście wszędzie jest zasięg i dobra jakość połączeń. Głównym fonem jest ten z abo Plusa, bo to chociaż częściowo, ale jeszcze polski operator. Erę TT miałem i uważam, że jest lepsza od pozostałych z W3 (nawet teraz pomimo, że tylko zrobiła promocyjnie 0,29PLN/sek./min./godz)., a Orange dla zasady mieć nie będę. Nie lubię tego operatora i tyle. Zresztą co ciekawe, tylko 1 znajomy ma Orange. Reszta to Plus, Era i obecnie coraz więcej Play Fresh.