Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Startery konkursowe Heyah w Tele Świat › Odpowiedz na: Startery konkursowe Heyah w Tele Świat
Gość
14 kwietnia 2009 o 16:38
Liczba postów: 138950
Do super taniego netu to jest w sam raz. Oplata jest najniższa na ryneczku bo 2grosze za sto kilko, żyć nie umierać. Zresztą sam pomysł mi się podoba, nie rozdawanie na potęgę jak to niektórzy robią a dodawanie do czasopism z możliwością potem dostawania smsów z niusami jest bardzo dobre. I trafia do grupy osób które się tym interesują.