Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Samsung B7300 z Windows Mobile 6.1 › Odpowiedz na: Samsung B7300 z Windows Mobile 6.1
Gość
27 marca 2009 o 12:18
Liczba postów: 139089
W porownaniu z omnia hd – wyjscie tvoutt hdmi,stereo,divix player,16 milionow kolorow ten model z WM wydaje sie jakis smieszny.Moze dla nawiedzonych co osiagi i mozliwosci nic nieznacza ten model bedzie wsamraz.