Start › Forum › Operatorzy › VOIP › Ruszyła przenoszalność numerów we FreecoNet › Odpowiedz na: Ruszyła przenoszalność numerów we FreecoNet
Gość
10 marca 2009 o 06:59
Liczba postów: 139014
Z tego co pamietam to ekipa freeconeta zmagala sie z problem juz od lata 2008