Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Play uwalania telefony › Odpowiedz na: Play uwalania telefony
Gość
27 lutego 2009 o 16:27
Liczba postów: 139054
No coś muszą zrobić aby pozyskać nowych klientów… Bo
ofertę to i Orange ma od nich lepszą… Porównajcie sobie
co oferują dla stałych klientów… ych co byli kiedyś
testerami i im mijaja 2 lata właśnie… Porażka…